Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Weekend z Harry' m Potterem 1


Ten weekend stoi pod znakiem Harry' ego Pottera. A to ze względu na wyjątkową premierę najnowszej książki o młodym czarodzieju, ale i wszelkich dodatków do popularnej serii tj. kolorowanki, dzienniki, pocztówki, plakaty, wznowień wszystkich tomów powieści wzbogaconej o cudowne ilustracje.

Nie pozostaję w tyle :) Przez cały weekend na blogu zagości bohater ukochany zarówno przeze mnie jak i moich synów. 

Kto z moich czytelników lubi Harry' ego Pottera? Jak zaczęła się Wasza przygoda z Hogwartem, czarodziejami, mugolami? Przeczytaliście całą serię książek J.K. Rowling? Oglądaliście ekranizacje? Którą z postaci cenicie najbardziej, którą najmniej? Chętnie się tego dowiem, a więc piszcie w komentarzach :)

Wiele scen, wydarzeń, sytuacji możecie sobie przypomnieć wraz z kolorowankami „Harry Potter. Magiczne miejsca i postacie do kolorowania”, które mają swoją premierę 26 października.


Dzięki potterowskim kolorowankom przypomnisz sobie swoje ulubione sceny, ożywisz niesamowite postacie i poczujesz się, jakbyś znów oglądał Harry’ego po raz pierwszy. Ostrzegamy: Na wszelki wypadek trzymaj różdżkę w pobliżu.

Kliknij i obejrzyj w jaki sposób nabiera barw jeden z rysunków, feniks należący do Albusa Dumbledore’a.  

https://business.facebook.com/227660630936243/posts/306629349706037?business_id=1046275768729186

A dla chętnych i kreatywnych dwie kolorowanki do pobrania i wydrukowania :) Chwyćcie kredki i dajcie się ponieść magii :)
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka