Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Weekend z Harry' m Potterem 3

Jestem wielką fanką wszelkiego rodzaju dzienników i kalendarzy. Co roku kupuję kilka i żadnego nie używam w tradycyjny sposób. Niektóre służą mi jedynie wizualnie (lubię sobie je pooglądać- takie nietypowe zajęcie), niektóre rozdaję bliskim i znajomym, jeszcze inne służą mi za domowe niezbędniki :) Chętnie widziałabym na swojej półce Dzienniki z serii Harry Potter. Są nie tylko ładnie, estetycznie wydane, to jeszcze zawierają kadry z filmów i ciekawostki dotyczące Hogwartu czy Gryfindoru. 

Poniżej krótki opis Dzienników i kilka zdjęć :)

 

Harry Potter. Dziennik. Gryfindor

Złoto i szkarłat to barwy Gryffindoru, którego patronem jest Godryk Gryffindor. Wychowankowie tego domu wyróżniają się odwagą, determinacją i rycerskością, a przynależność do nich to powód do dumy. Jeśli jesteś prawdziwym Gryfonem, w Twojej kolekcji nie może zabraknąć dziennika przeznaczonego specjalnie dla Ciebie! Wszyscy Ślizgoni zzielenieją z zazdrości.Harry Potter. Dziennik. Hogwart.

Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie została założona przez Godryka Gryffindora, Helgę Hufflepuff, Rowenę Ravenclaw i Salazara Slytherina. Jej siedzibą jest wielki,  malowniczy i pełen tajemnic zamek. Co tu dużo mówić – to miejsce, w którym każdy chciałby się uczyć. Nawet jeśli nie doczekałeś się sowy z Hogwartu, możesz mieć swój dziennik z godłem tej niezwykłej szkoły.

A na koniec mała niespodzianka. Specjalnie dla czytelników bloga Aleksandrowe myśli, każdy produkt z kolekcji Harry'ego Pottera możecie kupić z 30 % rabatem. Chętnych odsyłam na stronę wydawnictwa, pod tym linkiem--> http://www.znak.com.pl/aleksandrowemysliBrak komentarzy :

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka