Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Zapowiedzi czerwcowe :)

Przeszukując internet znalazłam kilka ciekawych zapowiedzi na miesiąc czerwiec. Postanowiłam się nimi z Wami podzielić :)
A już jutro recenzja "Strażników historii. Nadciąga burza" Damiana Dibben'a :) 
"Klątwa Tygrysa. Wyzwanie" Coleen Houck
Wydawnictwo Otwarte, premiera 11 czerwiec

Serce Kelsey zostało złamane, pradawne zaklęcie - nie.

Po powrocie do domu dziewczyna próbuje zapomnieć o indyjskim księciu Renie i poukładać sobie życie na nowo. Jednak mroczne siły nie zostały pokonane, a niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. Kelsey musi wrócić do Indii - tym razem z niepokornym bratem Rena, Kishanem, nad którym również ciąży klątwa.
Czy Kelsey znajdzie odwagę, by uwierzyć w miłość i stanąć do walki ze złem? Czy to wyzwanie przybliży całą trójkę do złamania zaklęcia, czy przeciwnie - pozbawi ich złudzeń?

"Prochy" Ilsa J. Bick
Wydawnictwo Amber, premiera 14 czerwiec

Alex ma dość: lekarzy, szpitali, kolejnych bezskutecznych terapii. Chciałaby uciec, skończyć z tym wszystkim – w miejscu, które kiedyś tak kochała. W lasach Michigan, gdzie ojciec zabierał ją na długie wędrówki.Ale teraz nie ma przy niej ojca, i już nigdy nie będzie. A Alex jest tu nie po to, by podziwiać piękno świata.Świata, który nagle zmienia się w jednej sekundzie. Oślepiający rozbłysk przeszywa niebo, na ziemię spada deszcz martwych ptaków, cała elektronika przestaje działać, spotkany przed chwilą mężczyzna leży martwy w kałuży krwi, a Alex odzyskuje węch i smak – zmysły, które odebrał a jej choroba…
Lecz to dopiero początek. Nic nie jest już takie jak dawniej. I nikt – z tych nielicznych, którzy przeżyli – nie jest już taki jak dawniej. Żeby przetrwać w nowym pogrążonym w chaosie świecie, Alex, Tom – młody żołnierz z Afganistanu, i Ellie – zbuntowana o miolatka, wyruszają w niebezpieczną wędrówkę w poszukiwaniu ludzi i ostatnich enklaw cywilizacji…

 

"Jedz, poluj, kochaj" Kerrelyn Sparks
Wydawnictwo Amber, premiera 19 czerwiec

Poszukiwana: żona
Warunek: musi kochać dzieci.
I jeszcze coś: śmiertelniczkom dziękujemy.
Carlos szuka swojej bratniej duszy, kobiety, która pokocha sieroty, którymi niedawno się zaopiekował. Piękna Caitlyn jest jak promień słońca w ciemności. Nareszcie znalazł idealną kobietę, tylko że…
Caitlyn jest śmiertelniczką. Co gorsza, jej ojciec jest szefem agencji zwalczającej nieumarłych. Ale Caitlyn też czuje, że Carlos jest dla niej stworzony – choć trzeba przyznać, że bywa nieco… zmienny. Nie wiedzą jednak o sobie wszystkiego. I nie przeczuwają, że połączy ich coś więcej niż dzikie niebezpieczeństwo i zwierzęcy magnetyzm…


9 komentarzy :

 1. czytałam już jedną książkę pani Sparks i bardzo przyjemnie spędziłam przy niej czas, więc chętnie sięgnęłabym po nową książkę autorki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie trzy zapowiedzi wydają się bardzo ciekawe. Oj będę czekać na nie niecierpliwie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym przeczytała Klątwę Tygrysa, ciągle poluję jednak na pierwszą część... swoją drogą nie sądziłam, że druga się tak szybko pojawi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Opis "Prochów" brzmi niesamowicie! Zresztą wszystkie książki wydają się interesujące, nic tylko czekać na premiery :)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Prochy" muszę dostać w swoje łapki. Muszę!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno sięgnę po kolejną część 'Klątwy Tygrysa'!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale się cieszę z kolejnej części Klątwy Tygrysa!! Nie wiedziałam, że wyjdzie tak szybko:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę w końcu przeczytać pierwszą część Tygrysa :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Klątwę tygrysa muszę koniecznie mieć :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka