Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Mój Empik- spersonalizowany program lojalnościowyDla tych co jeszcze nie słyszeli, spieszę z nowinami. Empik wystartował z nowym, spersonalizowanym programem lojalnościowym. Jak to możliwe? Innowacyjny system dopasowuje ofertę do upodobań właściciela karty lojalnościowej: generuje promocje, wysyła zaproszenia, informuje o nowościach i proponuje godne uwagi rabaty oraz promocje na podstawie historii zakupowej, którą będzie gromadził.
Podsunięta oferta zawsze będzie zgadzała się z Waszymi preferencjami ☺  Ale to nie koniec zalet tej karty. Po pierwsze, każde zakupy wspierają szkolne biblioteki. Po drugie, program jest kompatybilny z aplikacją mobilną i przy kasie można okazać kod widoczny na ekranie smartfona. Po trzecie, nie musisz pieczołowicie zbierać paragonów. Zwrotu bądź wymiany produktów będzie można dokonać na podstawie historii zakupów zarejestrowanej na karcie. Po czwarte, musicie przekonać się sami ☺
Kto się zarejestrował? A kto się waha? 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka