Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Wyniki konkursu :)


Konkurs z książką "Nigdy i na zawsze" już się skończył :) Teraz czas podać wyniki :) Zaglądalność na bloga diametralnie się zmieniła co dowodzi, że jesteście ciekawi kto otrzyma książkę....Wybrałam odpowiedź  barbaratoja :)


barbaratoja pisze...
Za moich czasów takiego dnia nie było;-)))) Mogę napisać jak spędzę go w tym roku. marzannę na UUTW już zrobiłyśmy, wybieramy się za dużą grupą topić ją. Dołączą do nas przedszkolaki ze swoją marzanną i gaikiem. Mam przeczucie,że ich tzn pięciolatków marzanna będzie ładniejsza niż nasza tzn 55+. Chociaż bardzo starałyśmy się;-) Zabawa będzie przednia, bo uczymy sie tych samych piosenek,które śpiewają dzieciaki i przypominamy sobie te z naszego dzieciństwa;-). Trzeba tylko zaopatrzyć sie w dobry humor, jakieś małe ciasteczka i cukierki, by poczęstować naszych małych przyjaciół. Dzisiaj mam ogromny katar, ale mam nadzieję,że szybciutko minie. Książki nie czytałam, z chęcią ją przygarnę;-)

Spodobała mi się radość życia wyzierająca z tego komentarza,  pamięć o tradycjach i integrowanie się z młodszą młodzieżą :))))

barbaratoja- serdecznie gratuluję i proszę o maila z danymi adresowymi  aaalexia@wp.pl ::)))

A już w weekend ogłoszę kolejny konkurs, tym razem z wydawnictwem Promic

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga :)

6 komentarzy :

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka