Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

"Jillian Westfield Wyszła za Mąż " Allison Winn ScotchTytuł: Jillian Westfield wyszła za mąż 
Autor: Allison Winn Scotch
Przekład: Martyna Tomczak
Wydawnictwo: Otwarte
Liczba stron: 270


Jest to bardzo ciepła i zabawna opowieść o kobiecych rozterkach. Któraż z nas nie pomyślała choćby jeden raz "jakby to było..." Tak samo było w przypadku Jillian, trzydziestoletniej, wzorowej pani domu. Ma śliczną córeczkę, kochającego lecz zapracowanego męża oraz dom w modnej dzielnicy. Jillian ma jednak wrażenie, że coś w swoim życiu przegapiła, że postawiła na nie tego konia. Zastanawia się jakby to było gdyby nie zrezygnowała ze swojej kariery, gdyby nie zerwała z poprzednim chłopakiem Jacksonem. Czy terza równie byłaby zmęczona życiem, rutyna małżeńską?  Pewnego ranka po przebudzeniu Jillian odkrywa, że cofnęła się w czasie o siedem lat. Jest niezamężna, pracuje w agencji reklamowej i wciąż jest z Jacksonem :)
Rodzą się pytania: Czy Jillian wykorzysta swoją drugą szansę? Czy faktycznie będzie szczęśliwsza ze swoim byłym? I najważniejsze pytanie, czy zmieni swoje życie i czy właśnie o to jej chodziło?
Naprawdę zabawna książka, która pozwoli nam zweryfikować nasze gdybanie w zaciszu własnego domu :)
Polecam na długie, jesienne wieczory :)

5/6

4 komentarze :

  1. Zastananwiałam się nad kupnem tej książki wcześniej.Chyba się skuszę .Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie się prezentuje, jakbym spotkała to kupię.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czasem też trzeba mi typowo babskiej literatury, wiec będę pamiętać o tej książce. :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka