Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Konkurs: Jak pomagasz zwierzakom?


W związku z premierą antologii Godzina Diabła wraz z Grupą Literacką Ailes zapraszam na konkurs.

"* Nagraj filmik, zrób zdjęcie, kolaż lub narysuj bądź namaluj coś, co propaguje pomoc zwierzętom.

* Technika jest dowolna, niczego nie narzucamy. Można przedstawić pomysł na wspieranie naszych futrzastych przyjaciół, pokazać siebie i swoje sposoby poświęcania im czasu oraz pomocy (dokarmianie, budowanie schronisk na zimę etc.). Puśćcie wodze fantazji!

* Wklej zdjęcie lub filmik w komentarzu pod tym postem. https://facebook.com/photo.php?fbid=1916382108614220&set=gm.128482907782089&type=3&theater


Jako że cały zysk z antologii przekazujemy fundacji, postanowiliśmy zorganizować konkurs zwracający uwagę na potrzeby zwierząt. Pokażmy wszystkim, że pomagać można wszędzie, zawsze i na wiele sposobów!

Regulamin konkursu:


1. Prace można dodawać do 17 października tego roku.
2. Do wygrania skromne, lecz przyjemne nagrody, takie jak: zakładki do książek, dyplomy, podkładki pod kubki czy ręcznie robione drobiazgi oraz elektroniczny egzemplarz "Godziny Diabła" z dedykacją. Pierwsze miejsce dodatkowo zostanie nagrodzone możliwością wzięcia udziału w kolejnej turze warsztatów literackich, które prowadzi nasza grupa. Dajemy tam szansę niedoświadczonym pisarzom nabyć wiedzę, umiejętności oraz porozmawiać z ludźmi o tej samej pasji.
3. Udział może wziąć każdy, kto akceptuje nasze warunki współpracy.
4. Praca konkursowa o treści wulgarnej, przedstawiająca krzywdę zwierząt lub coś nie na temat konkursu "jak pomagam zwierzakom?", nie zostanie wzięta pod uwagę.
5. Jury konkursu stanowić będą członkowie grupy Ailes.
6. Zwycięży praca najbardziej kreatywna i najbardziej zachęcająca do pomocy zwierzętom (według jury).
7. Wstawienie swojej pracy w komentarzu pod konkursowym postem jest równoznaczne z wzięciem udziału w konkursie oraz zaakceptowaniem regulaminu".
Serdecznie zapraszam :)


1 komentarz :

  1. Are you looking for free Google+ Circles?
    Did you know that you can get them AUTOMATICALLY AND ABSOLUTELY FOR FREE by registering on Like 4 Like?

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka