Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Antologia Godzina Diabła pod patronatem medialnym Aleksandrowych myśli

Szalenie miło jest mi poinformować Was, że blog Aleksandrowe myśli objął patronatem medialnym Antologię zatytułowaną "Godzina Diabła", której premiera odbędzie się  17 września. Poniżej krótki opis i kilka banerów do oglądania, poczytania i wykorzystania :)

Pieniążki ze sprzedaży przeznaczone zostaną na organizację ROKA- Fundację Pomocy Zwierzętom (tutaj link)Godzina, sześćdziesiąt minut, trzy tysiące sekund. 
W tym czasie może wydarzyć się niemal wszystko... 
Zapraszamy cię na hipnotyzującą podróż w Godzinę Diabła.
Historie zebrane w niniejszej antologii zawładną twoimi zmysłami, 
wciągną w otchłań mrocznych doznań i niespodzianek, przenosząc do świata, który staje się realny tylko w jednym momencie... 
Masz dość odwagi, by nam towarzyszyć?


 

Już wkrótce więcej szczegółów oraz informacji jak i gdzie kupić antologię, a przede wszystkim info o konkursach, w których będzie można ją zdobyć ☺

Czekajcie na wybicie Godziny Diabła 😈😈😈

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka