Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Księgarnia e- bookowa- ERIDOSzanowni Czytelnicy,

Mamy zaszczyt i największą przyjemność poinformowania Was o otwarciu nowej księgarni e-bookowej ERIDO.PL, która swoje internetowe podwoje otworzy przed Wami już w ten wtorek, 26 sierpnia, o godzinie 18.00.

ERIDO.PL to projekt stworzony przez ludzi takich jak Wy, dla których książki, odkąd tylko pamiętają, stanowiły nieodłączną część ich życia, natomiast w dobie dzisiejszego pośpiechu, gdy nie można nawet strony wściubić na chodniku, postanowili zmienić książkę papierową na jej wersję elektroniczną.

Chcemy, żeby ERIDO.PL stało się miejscem, do którego wszyscy będą wracali jak do ulubionej, zacisznej księgarni. Dlatego też o pomoc w dekorowaniu wnętrza poprosiliśmy najlepszych polskich blogerów książkowych. Ich fachowe rady, nasze doświadczenie, a przede wszystkim łącząca nas pasja do książek dały efekt w postaci powstania księgarni, którą możecie odwiedzić od wtorku pod adresem ERIDO.PL.

ERIDO to pierwsza księgarnia w Polsce, w której to Wy, Czytelnicy jesteście administratorami. To Wy decydujecie na przykład, które książki są warte dodatkowej promocji i polecenia. My natomiast robimy to, co umiemy najlepiej, czyli wspieramy Wasze wybory odpowiednio wysokim rabatem. By czytało się lepiej, WSZYSTKIM.

Tysiące książek zapraszają do odwiedzenia na ERIDO.PL. ERIDO – czytaj wszędzie.*


Tak Was zapraszają twórcy nowej księgarni. Ja od siebie mogę dodać, że miałam przyjemność uczestniczyć w tworzeniu tej strony. Testowałam jej przydatność pod względem kupującego i ocenę pod względem użytkowania :) Mam nadzieję, że Erido okaże się konkurencyjną księgarnią do dość już bogatego wyboru e- booków na polskim rynku wydawniczym :) Ja coraz bardziej przekonuję się do tej formy czytania książek. Mój dom nie jest z gumy, a przechowywanie e- booków jest o wiele łatwiejsze niż ich tradycyjnych odpowiedników. Szkoda tylko, że nie można cieszyć się ich dotykiem, zapachem i słodkim ciężarem w dłoni...* tekst reklamowy księgarni

7 komentarzy :

 1. Ciekawa informacja, muszę tam zajrzeć:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Do ebooków cały czas się przekonuję.... A na stronę księgarni zajrzę. Tak z ciekawości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja swoją przygodę z ebookami dopiero zaczynam. Może kiedyś zajrzę :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakoś nie mogę się przekonać do ebooków. Lubię mieć w rękach pachnąca i szeleszcząca książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że księgarnia rozwinie swoje skrzydła i spełni oczekiwania czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 6. O nawet nie wiedziałam, na pewno zajrzę w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka