Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Kenis- darmowa platforma edukacyjna


Pamiętacie darmową platformę do poszerzania swoich horyzontów, podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowej wiedzy KENIS? Wreszcie ruszyły wirtualne zajęcia :) Kenis jest dostępny dla każdego i to bezpłatnie. Zawiera kursy, lekcje wideo, relacje z wydarzeń oraz gry do treningu umysłu. Każdy użytkownik otrzymuje swój indeks oraz tablicę na której realizowane są kursy.

Chętni niech zaglądają TUTAJ :)

5 komentarzy :

  1. Z czystej ciekawości zajrzę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za wpis :). Korzystając z okazji zapytam jakich materiałów i kursów byście oczekiwały? Jeśli czegoś Wam brakuję proszę piszcie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ooo, ciekawa sprawa - może się czegoś nauczę :D

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka