Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Wyniki konkursów :)

Właśnie skończyły się dwa konkursy, które zorganizowałam przy pomocy wydawnictw Amber i WAM :) Jeden z nich cieszył się dużą frekwencją, zaangażowaniem, a pod adresem pomysłu przesłaliście miłe komentarze i wiadomości :) Drugi zaś był o wiele trudniejszy. Początkowo wydawało mi się, że nie chcecie dzielić się swoimi doświadczeniami na temat religii w Waszym życiu. Na szczęście obawy były bezpodstawne. Odpowiedzi nie ma może spektakularnie dużo ale za to są bardzo szczere i bardzo osobiste. Nie wiecie, jak mnie to cieszy :)

Ale nie przedłużając... Oto wytypowani laureaci :)


Książkę "Konkurs" Julie Murphy otrzyma....


Lustro RzeczywistościKsiążkę "Pocałunki piasku" Reyes Monforte otrzyma...


 Agnieszka Wójcik
(Agnieszko, nie podałaś maila :/ Proszę odezwij się w sprawie nagrody!)Serdecznie gratuluję :)


Moi kochani czytelnicy :) Ogromnie cieszę się, że każdego dnia Was przybywa :) Jeszcze bardziej cieszą mnie Wasze komentarze, maile, dyskusje i polecenia :) W podziękowaniu przygotowuję kilka konkursów :) Będzie coś dla małych, dużych, kobiet i mężczyzn oraz tych, co pragną napisać bestseller :)  Śledźcie bloga i bądźcie czujni :)

 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka