Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Klątwy

Kiedy nic nam się nie udaje, wszystko wychodzi na opak i od szczęścia zawsze jest o krok, próbujemy dotrzeć do przyczyn takiego stanu rzeczy. Rozważając niesprzyjające okoliczności, rozkładając pech na czynniki pierwsze, możemy dojść do wniosku, że źródło problemów może tkwić w klątwie i celowym działaniu na naszą szkodę. Bliżej przyglądamy się wrogom, patrzymy im na ręce i... I rodzą się pytania.

Po pierwsze: Czym jest klątwa?

"Klątwa to każda forma magii służąca do wywoływania szkód- duchowych, emocjonalnych, materialnych albo fizycznych."

Po drugie: W jaki sposób potwierdzić, że rzucono na nas klątwę?

Jest na to kilka sposobów: chiromancja- czytanie z dłoni, wahadełko, karty Tarota, badanie aury.

Po trzecie: Jak zdjąć klątwę?

Można zastosować kilka prostych i skutecznych technik, które doskonale sprawdzają się w przypadku wielu typów klątw. Najbardziej efektywną metodą jest modlitwa, można użyć także odpowiednich symboli, medytacji , oczyszczania za pomocą żywiołów.

Po czwarte: Jak ochronić się przed klątwami na przyszłość?

Najlepiej trzymać się z daleka od kłopotów. Łatwo powiedzieć... Jeżeli nie ma innej możliwości trzeba uzbroić się w paranormalną tarczę za pomocą wznoszenia osłony psychicznej, zakreślanie magicznego kręgu czy zaopatrzenie się w talizmany lub amulety.

Poradnik Alexandry Chauran jest odpowiedzią na niemal każde pytanie dotyczące klątw, ich rzucania, odwoływania i zapobiegania. W sposób szczególnie szczegółowy doradza jakich metod użyć by samodzielnie pomóc sobie z przekleństwem rzuconym w gniewie przez naszych wrogów ale przeciwdziała również klątwom, które są wynikiem działania naszego własnego umysłu. "Jeśli wierzysz, że ma ci się przytrafić coś złego, twój umysł zadziała równie skutecznie, jak magia." Najłatwiej jest obronić się przed samym sobą poprzez pozytywne myśli i odganianie tych przygnębiających. Nie warto rozpamiętywać błędów i całymi nocami wyobrażać sobie negatywne scenariusze. "Magiczne prawo przyciągania i błędy poznawcze sprawiają, że negatywny monolog może natychmiast do nas przyciągnąć pecha."

Obojętnie czy klątwę na nas rzucono, czy przyciągamy ją sami należy bezwzględnie się z niej oczyścić. Alexandra Chauran w sposób prosty i przystępny przeprowadzi nas przez procedury krok po kroku, pokrzepi nadzieją i rozjaśni mrok przyszłości.Alexandra Chauran "Czy rzucono na ciebie klątwę?", Illuminatio, Białystok 2013Podsumowanie

Plusy:
- podzielony tematycznie
- wytłuszczone kolejne zagadnienia
- proste metody, które można wykorzystać samemu
- słowniczek
- przystępny język


Minusy:
-

Jednym zdaniem:
Dla zainteresowanych tematem.

Poradnik przeczytałam dzięki uprzejmości Pani Agnieszki reprezentującej wydawnictwo Illuminatio :)))) Dziękuję za okazane zaufanie :)


6 komentarzy :

 1. Tematyka ciekawa, więc będę miała na uwadze tę ksiżkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tematyka ciekawa, więc będę miała tę książkę na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Klątwy, czy ja wiem... ciężko mi w coś takiego wierzyć, choć znam kilka osób, które z pełnym przekonaniem twierdzą, że ktoś na nich swego czasu klątwę rzucił :D

  OdpowiedzUsuń
 4. O! Chętnie bym przeczytała. Interesują mnie takie rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziś dostałam tę książkę, dlatego wybacz, ale nie zagłębiałam się w Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka