Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Debiutantka prosi o pomoc :)

Wcale nie tak łatwo wydać własną książkę. Wiedzą to Ci, którzy odważyli się spróbować podzielić ze światem swoją duszą, sercem i słowem. Aleksandra Zimnik ma szansę zadebiutować powieścią ""Sudaz - Twoje oczy mówią wszystko" i potrzebuje pomocy. Jeżeli macie ochotę i możliwości zajrzyjcie na stronę Polak potrafi :) Znajdziecie tam więcej informacji o projekcie, o książce i o samej Aleksandrze Zimnik :)

Czy słyszeliście o takich krainach, jak Swetorium, Dossabra, Gravidos? Czy mieliście kiedykolwiek do czynienia z istotami o intrygującej nazwie birater czy Excogitator? Czy wiecie, jakie skutki mogą wywołać takie zabiegi, jak kwinthibernacja lub askuriacja? Jeżeli nie, to zachęcamy Was do wzięcia udziału w projekcie, dzięki któremu będziecie mieli szansę poznać te magiczne miejsca, spotkać istoty z innego wymiaru i zapoznać się z działaniem kwintatomów. Debiutująca autorka zaprasza Was w świat pełen magii, oniryzmu i fantazji znajdujący się w książce: „Sudaz – Twoje oczy mówią wszystko”. By ją jednak wydać, musi wziąć na siebie odpowiedzialność współfinansowania edycji, dlatego też bierze udział w projekcie PolakPotrafi.pl. Za pomocą portalu, którego ideą jest crowdfunding, autorka chce uzbierać środki na wydanie książki przy współpracy z profesjonalnym wydawnictwem. Zapraszamy do zapoznania się z projektem i zachęcamy do jego wsparcia: https://polakpotrafi.pl/projekt/sudaz

15 komentarzy :

 1. Słówko do autorki: Kochana, życzę wydania powieści, ale nie daj się firmom wydawniczym. To wydawnictwa powinny płacić Tobie, autorko, nie ty im.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, za słowa wsparcia i wiem, że inaczej to powinno wyglądać, ale nastały takie, a nie inne czasy i trzeba sobie jakoś radzić. Za każdym razem słyszałam od wydawnictw: "książka jest interesująca, jej wydanie może zakończyć się sukcesem, ale jest pani debiutującą autorką i poniesiemy za duże ryzyko..." Przez to na długi czas zrezygnowałam z wydania książki, ale uzbroiłam się w determinację i postanowiłam działać, by spełnić swoje marzenia :) Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Trzymam z całego serca kciuki! Może jakoś postaram się pomóc, w końcu trzeba realizować swoje marzenia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję z całego serca! Każda, nawet najdrobniejsza pomoc, przybliży mnie do realizacji swojego największego marzenia! :)

   Usuń
 3. Szkoda, że nadeszły takie czasy, ze autorka musi zbierać pieniądze na wydanie jej powieści..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama czasami żałuję, że nie urodziłam się kilka dekad wcześniej, ale co poradzić... Trzeba sobie jakoś radzić ;)

   Usuń
 4. Mam nadzieję, że autorce się powiedzie. Patronuję właśnie innemu autorowi w podobnym projekcie, i już prawie mu się udało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Obym powieliła drogę innego autora i także mogła powiedzieć, że mi się udało ;)

   Usuń
 5. Trzymam kciuki. I mam nadzieję, że plan uda się zrealizować :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo siły wewnętrznej i niewyczerpanego źródła inspiracji!! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! Zarówno siła, jak i inspiracja przydadzą się na drodze do realizacji swoich marzeń! ;)

   Usuń
 7. Coraz więcej słyszę o takich formach pomocy jeśli chodzi o wydanie książki. Trzeba spełniać swoje marzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia w realizacji marzenia ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka