Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Przypowieści biblijne dla dzieci


Jeżeli chcielibyście przybliżyć swoim pociechom biblijne przypowieści, a nie wiecie jak wydawnictwo Świętego Wojciecha wychodzi Wam na przeciw. W skład jej oferty wchodzą książeczki, które niebanalnie i prostym, przystępnym językiem przytaczają opowieści dobrze znane i lubiane: Arka Noego, Zaginiona owca, historia Jonasza.


Na najwyższą pochwałę zasługuje samo wydanie. Strony książeczek są kartonowe, grube, z poręcznym uchwytem i zawierają w sobie cztery mini układanki, które jednocześnie stanowią ilustracje przypowieści. To doskonały, atrakcyjny sposób by dziecko zainteresować, spędzić miło czas przy lekturze i dobrze się bawić mając zarówno kilka jak i kilkadziesiąt lat.Z książeczką "Pasterz i zaginiona owca" inaczej zajmiemy pociechę. Tutaj maluch sam może poszukiwać odpowiedzi, zaglądnąć pod krzaczek, do jaskini i sprawdzić jaka czeka go niespodzianka.Polecam pod uwagę każdemu rodzicowi i osobom, które poszukują oryginalnego prezentu dla malucha.8 komentarzy :

 1. Muszę przyznać że książeczki przykuły moją uwagę. Sama już dawno z takich wyrosłam, ale pewnie jeśli dwuletni kuzyn dostanie taki prezent pod choinkę to będzie zadowolony :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam i książki są świetne! Polecam rodzicom i ich dzieciaczkom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno warto takie książeczki czytać najmłodszym :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale piękne wydanie, aż chce się je natychmiast mieć w swoim domu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie mam takich małych dzieci, więc może komuś polecę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem pod szczerym wrażeniem działania wydawnictwa, które wymyśla coraz to nowe, bardzo atrakcyjne sposoby na zainteresowanie młodego czytelnika książką, literaturą w ogóle. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że moja córka byłaby zachwycona, kolorowe obrazki, puzzle i ważny przekaz - fajna pozycja.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka