Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Kwadrans uważności- część 1

Obecnie największą modą jest bycie super zdrowym, wysportowanym, ogólnie mówiąc bycie fit.  Czy w tym popularnym pędzie nie zapominamy o czymś znacznie ważniejszym? O czasie tylko i wyłącznie dla siebie, w którym możesz odnaleźć to, czego naprawdę pragniesz, potrzebujesz. Wydawnictwo Wam i Ks. Wojciech Werhun SJ wychodzą nam na przeciw. W zgrabnym kajecie znajdziemy 49 zadań, ćwiczeń duchowych, które pozwolą się wyciszyć, zaglądnąć w swoje serce, w swoją duszę. Zatrzymać się na chwilę, na tytułowy kwadrans i pobyć z samym sobą, odnaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, pogłębić wiarę, odnaleźć boski pierwiastek. W krótkich codziennych wpisach przybliżę Wam kwadransowe ćwiczenia i moje wrażenia :)
"Kwadrans uważności. Ćwiczenia duchowe" Wojciech Werhun SJ, WAM, Kraków 2015

Za możliwość duchowej "gimnastyki" dziękuję wydawnictwu :)


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka