Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Kwadrans uważności- część 7


Jeżeli już bardzo uważnie poznaliście swoje uczucia warto byłoby nad nimi popracować. Zawsze można coś zmienić w naszych wadach, nawykach i umiejętnościach. Rozdział Samoświadmość i Dotyk Boga pozwoli rozpocząć zmiany w swoim zachowaniu i przeżywaniu. Zrozumienie własnego ja pomaga żyć w taki sposób by nie krzywdzić siebie i innych. Analizowanie siebie, mierzenie się ze swoimi trudnościami i problemami to wymagający etap, przy którym łatwo jest się poddać. Wierząc słowom autora ćwiczeń św. Ignacego Loyola "Gdzie napotyka się duże przeciwności, tam należy spodziewać się wielkich owoców." Życzę zatem udanych zbiorów :)"Kwadrans uważności. Ćwiczenia duchowe" Wojciech Werhun SJ, WAM, Kraków 2015

Ćwiczę dzięki uprzejmości wydawnictwa :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka