Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Kwadrans uważności- podsumowanieI to już koniec blogowej przygody z Kwadransem uważności. Dla mnie nic się nie zmieniło gdyż ćwiczenia można powtarzać nieskończoną ilość razy. Można zmienić ich formę i codziennie przez piętnaście minut komponować zadania, które najbardziej sprawiają przyjemność. To połączenie ćwiczeń może być sposobem na nietypową modlitwę, kontakt z sobą i Bogiem. 
Brakowało mi takiej przestrzeni tylko dla siebie, a Kwadrans uważności zmobilizował mnie do działania. 

Samo wydanie książeczki jest bardzo funkcjonalne: forma kołonotatnika, twarda oprawa z gumką służącą za zakładkę i dużo miejsca na spisanie swoich przemyśleń, doświadczeń, emocji. Przydatny, spełniający swoją funkcję i do wielokrotnego użytku :)"Kwadrans uważności. Ćwiczenia duchowe" Wojciech Wehrun SJ, WAM, Kraków 2015


Ćwiczę dzięki uprzejmości wydawnictwa :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka