Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Kwadrans uważności- część 6


Etap piąty to Uczucia. Powracacie wieczorem do tego co odczuwaliście podczas całego dnia? Powiem szczerze, że ja nigdy się nad tym nie skupiałam. Było- minęło. Jednak to ćwiczenie pomogło mi zastanowić się nad emocjami, nad które nie zawsze chcemy pokazywać. Przemyślenie swojego zachowania pozwala zauważyć momenty, w których można jeszcze utrzymać kontrolę i coś zmienić. Możemy także spojrzeć na swoją codzienność z perspektywy drugiej osoby i ocenić co warto byłoby poprawić, ulepszyć, nad czym się skupić, a co powielać przez długie lata."Kwadrans uważności. Ćwiczenia duchowe" Wojciech Werhun SJ, WAM, Kraków 2015


Ćwiczę dzięki uprzejmości wydawnictwa :)Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka