Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Kwadrans uważności, część 2


Jak przygotować się do ćwiczeń? Trzeba zapewnić sobie kwadrans wolnego czasu, spokój i miejsce, w którym nikt i nic nie będzie Cię rozpraszać. Ćwiczenia duchowe są tak pomyślane by ułatwić Ci zrozumienie siebie, kształtować Twój charakter, pozbawić wad, wyrobić dobre nawyki, radzić sobie ze stresem oraz umiejętności dokonywania wyborów. Ćwiczenia są krótkie, proste i nie wymagają wiele zachodu. Zasada jest taka: jedno ćwiczenie na dzień. Możesz je powtarzać tak długo, jak masz na to ochotę i sprawia Ci ono przyjemność. Jeżeli czujesz się gotowa, zacznij kolejny etap. Po każdym zadaniu w miejscu przeznaczonym na notatki opisz swoje wrażenia, przeżycia, doświadczenia. "Kwadrans uważności. Ćwiczenia duchowe" Wojciech Werhun SJ, WAM, Kraków 2015

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka