Uwaga!


Wszystkie teksty zawarte na blogu Aleksandrowe myśli, chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.

Translate

Łączna liczba wyświetleń

Kontakt/ Współpraca

Bardzo chętnie nawiążę współpracę z wydawnictwami, portalami literackimi, księgarniami oraz innymi stronami poszukującymi recenzentów i propagujących czytelnictwo. Równie chętnie wezmę udział w promowaniu polskich książek i autorów w zakresie satysfakcjonującym obie strony, np. wywiady, konkursy.

Uwielbiam czytać, książki to mój nałóg, do którego chętnie się przyznaję. Nazywam siebie książkoholiczką. Nie mam ulubionego gatunku, moje zainteresowania są wszechstronne a więc lektury, które wybieram też są takie. Bardzo interesują mnie książki historyczne, zwłaszcza jeżeli dotykają okresu II wojny światowej i Holokaustu. Czytuję biografie wybranych postaci, celebrytów. Uwielbiam powieści obyczajowe i nie stronię od romansów, kryminałów czy fantastyki :) Nie zamykam się tylko i wyłącznie na papierowe, tradycyjne książki. Czytać mogę w każdej formie: e- book, pre-book, audiobook.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną, proszę o kontakt za pośrednictwem mojego adresu e-mail:    aleksnadra@interia.euDo tej pory zaufali mi:

- wydawnictwa: 

Książki w BookMaster
  
Co czytać?
-autorzy: 

Krzysztof Spadło „Skazaniec”
Mirosław Tomaszewski „Marynarka”
Beata Katarzyna Tyszkiewicz „Wyspy szczęśliwe”
Jacek Getner, seria Pan Przypadek, „Dajcie mi jednego z was”
Wanda Szymanowska „Lardżelka”, „Zielone kalosze”
Katarzyna Stachowiak ˜„Wieczna miłość”
Marta Grzebuła
Łukasz Gołębiewski „Złam prawo”, „Melanże z Żyletką”
Jan Drożdż „Nieskończona Przestrzeń Snu”
Adam Szewczyk „Nie martw się. To tylko życie”
Michał Matuszak „Odgrodzeni”
Aneta Krasińska „Szukając szczęścia”
N. Coori „Zaryzykuję dla ciebie”
Małgorzata Maria Borochowska „Złamane pióro”
Anna Daszuta „Anioł na ramieniu”
Anna Kucharska „Numer telefonu”
 Joanna Tlałka-Stovrag „Jeszcze żyję...”
Dziękuję :)

1 komentarz :

  1. Pani Aleksandro, prosze dolaczyc do mnie na FB, wlasnie na swoim fanpage zamiescilam pani rozmowe ze mna, mam nadzieje, ze moglam? Magdalena Zimny-Louis

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiane komentarze :)
Wszystkie czytam i staram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozostawiam sobie możliwość usuwania Spamu i komentarzy wulgarnych czy obraźliwych...


Administrator strony Aleksandrowe myśli korzysta z systemu komentarzy Disqus. Adresy IP i adresy e-mailowe są przechowywane przez administratora Disqus'a. Zakładając stronę na platformie Disqus wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Aleksandrowe myśli © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka